fbpx
Aden GlobalAden GlobalAden Global
Vize Landing Page
Schengen Vizesi

Turist Vizesi

Turizm amaçlı ziyaret edilecek ülkeler için verilen kısa süreli vize türüdür. Süresi ülkeden ülkeye değişmektedir. Ancak genellikle 90 güne kadar vize verilmektedir.

Gitmek istediğiniz ülkeye göre, vize için istenilen evraklar değişkenlik gösterebilir. Eksik evrak vermeniz durumunda, vizeniz onaylanmaz ve yeniden evrak hazırlamanız gerekebilir. Vize işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için, uzman ekibimiz ile yanınızdayız. Şimdi bizimle iletişime geçin!

Schengen Vizesi

Schengen Vizesi

Belçika, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Lihtenştayn’ı kapsayan vizedir. Schengen,Vizesi ile Schengen bölgesini oluşturan ülkelere bu belge ile giriş yapılabilir. Şartlara bağlı olarak bu vize ile birden fazla ülke de ziyaret edilebiliyor.

Schengen Vize Alım Sürecinde, istenilen evraklar ülkeden ülkeye değişkenlik gösterebilir. Vize alım sürecinizi, Uzman Ekibimiz ile sizin adınıza yürütüyoruz.

Women 25
- Uzman Başvuru Ekibimiz ile Vizenizi Kolayca Alın! -

Vize süreçlerinizi sizin adınıza yönetiyor; evraklarınızı sizin adınıza teslim ediyoruz.

Ticari-Vize

Ticari Vize

Ticari vize başvuruları için ilgili konsoloslukların belirlediği evrak listeleri ve koşullara göre alınmaktadır. Son dönemde, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkeler online başvuru yöntemi ile kabul etmektedir. ize başvuru sahiplerinin işlemleri tamamlayabilmesi için ilgili birimlere parmak izi vermesi gerekmektedir.

Ticari vizenizi kolayca alabilmek için bizimle iletişime geçin!

Ogrenci-Vize

Öğrenci Vizesi

Yurtdışında eğitim görebilmek için, Öğrenci Vizesi almak gerekmektedir. Öğrenciler için vize süreci ülkeden ülkeye göre  değişmektedir. Bu noktada vize işlemi yaparken gideceğiniz okuldan detaylı olarak bilgi almanız sizin için yararlı olacaktır.

Öğrenci vizenizi kolayca almak için, şimdi bizimle iletişime geçin!

FORM DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

    Yorum Yap