fbpx
Aden GlobalAden GlobalAden Global

Hakkımızda

YENİ FIRSATLAR İÇİN

Yeni bir başlangıç!

Aden Global sağladığı hizmetler ile hem kurumsal hem bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Uzman ve Profesyonel çalışanları ile çözüm odaklı hizmet anlayışını sizlerle buluşturmaktadır.

Yabancılar ve Vatandaşlık Danışmanlık Hizmetleri veren firmamız Türkiye’de yaşayan ya da turist amaçlı bulunan yabancı uyruklu vatandaşların idari ve yasal işlemleri konusunda alanında uzman danışmanlardan oluşan profesyonel ekiple hizmet vermektedir.

100%

Destek

100%

Hizmet

100%

Memnuniyet

HİZMETLER

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çalışma izinleri, oturma izni, yabancı ortaklı şirket kuruluşu, özel sağlık sigortası dahil tüm hizmetleri tek adresten alabilirsiniz.

Vize Başvurusu

Günümüzde vize almak uzun ve zorlu bir iş, Aden Global ile , yorulmadan, konsolosluk sıralarına girmeden kısa bir sürede vize işlemlerinizi hallediyoruz.

Çalışma İzni

Tüm kurumsal firmalar, turistik tesisler ve evlerinde çocuk, hasta veya yaşlı bakıcı çalıştıran aileler için sürecin en başından sonuna kadar tam destek veriyoruz.

Oturma İzni

Gerek turistik gerek aile ikameti gerekse geçiş ve uzatma başvurularınızda randevu sürecinden sağlık sigortasına kadar her aşamada hizmetinizdeyiz.

Vatandaşlık Hizmeti

Evlilik sonrası aile, doğum, genel yoldan veya istisnai vatandaşlık başvuruları, dosya hazırlama ve takip hizmetiz ile süreci mümkün olduğunca kısaltıyoruz.

Göçmenlik Prosedürleri

Yılların verdiği tecrübe ile Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı uyruklu kişilere profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı sağlık sigortası, Türkiye'de 1 yıldan fazla ikamet edecek yabancı uyruklu kişilerin yaptırması gereken bir sigortadır.
ŞİRKETİMİZ

+20 KİŞİLİK EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Bağımsız, tarafsız, eğitimli, kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren personel ile hizmet sunmak temel ilkemizdir.

Ulusal ve uluslararası standartlar baz alınarak, hukuki mevzuatlar çerçevesinde müşterilere zamanında güvenilir hizmeti sunuyoruz.

1 +
Çalışma İzni
1 +
İkamet İzni
1 +
Memnun Müşteri
1 +
Diğer İşler